Влаштовував на роботу водіями вантажівок: на Львівщині підприємець допомагав призовникам виїжджати за кордон

Військовозобов'язані безперешкодно виїжджали за межі України в якості нібито працівників підприємця

ФОТО: ілюстративне

Повідомлено про підозру трьом жителям Львівщини, які допомагали чоловікам виїжджати за кордон. Один із підозрюваних влаштовував клієнтів на роботу до свого підприємства водіями вантажівок. Таким чином виїхало з країни 12 чоловіків. Про це повідомили у Львівській прокуратурі.

Відомо, що у 2022 році троє мешканців Львівщини організували схему незаконного перетину кордону. Підозрювані підшукували клієнтів та влаштовували їх на роботу водіями вантажівок до підприємства, яким володіє один із організаторів схеми.

“Для реалізації свого плану вони підшукували «клієнтів», працевлаштовували до суб’єкта господарювання. Надалі подавали цю інформацію для внесення в систему «Шлях». Таким чином, призовники безперешкодно виїжджали за межі України в якості нібито працівників підприємця – водіїв вантажних автомобілів”, — написали у пресслужбі прокуратури. Слідчі встановили, що за цією схемою з України незаконно виїхали 12 чоловіків.

Читайте також: прикордонники затримали чоловіка, який на матрасі тікав з України (ФОТО)

Зловмисникам слідчі повідомили про підозру в незаконному переправленні осіб через державний кордон. Двох підозрюваних тримають під вартою, третього ж оголосили у розшук. Наразі слідчі встановлюють інших причетних до схеми осіб.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк