Власник автомобіля затримав зловмисника, котрий намагався викрасти його транспортний засіб

Правоохоронці перевіряють причетність зловмисника до скоєння інших злочинів, за скоєне йому загрожує покарання - від трьох до п’яти років позбавлення волі. Інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

У Городоцьке відділення поліції 25 червня за допомогою звернувся 39-річний мешканець одного з сіл району. Чоловік повідомив, що близько 17.50, підійшовши до свого автомобіля «Фольксваген Пасат», він виявив у ньому невідомого чоловіка. Зловмисник дерев’яною палицею розбив скло у дверцятах, проник у салон, вирвав дроти з замка запалювання та намагався у такий спосіб запустити двигун. Власник «Пасата» затримав зловмисника та утримував його до приїзду поліцейських.

Зловмисника, 30-річного мешканця міста Городок, опитали у відділенні поліції, за цим фактом відкрито кримінальне провадження з правовою кваліфікацією згідно ч.3 ст.15, ч.1 ст.289 (замах на незаконне заволодіння транспортним засобом) КК України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – від трьох до п’яти років позбавлення волі.

Проводиться досудове розслідування.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  4. росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
  5. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим