Власник ненадовго відлучився: поліцейські затримали чоловіка, який викрав Toyota Prius у Львові (ФОТО)
Зловмисник скористався тим, що власник залишив транспортний засіб з працюючим двигуном
Поліцейські затримали львів’янина за підозрою у незаконному заволодінні автомобілем Toyota Prius. Викрадений транспортний засіб в подальшому його повернуть власнику. Грабіжник тепер може сісти за ґрати до дванадцяти років. Про це повідомила пресслужба ГУНП у Львівській області.
За даними поліції, автомобіль Toyota Prius був викрадений 5 вересня близько 22.30 на вулиці Стрийській у Львові. Зловмисник скористався тим, що власник ненадовго відлучився, залишивши транспортний засіб з працюючим двигуном. Він сів у салон та поїхав у невідомому керунку.
Правоохоронці провели комплекс оперативно-розшукових заходів, вивчили записи камер відеоспостереження системи «Безпечна Львівщина» та розшукали викрадений автомобіль, неподалік стадіону «Арена Львів».
Також поліцейські встановили особу зловмисника, 35-річного жителя Львова, та затримали його в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.
Фото: ГУНП у Львівській області
Слідчі повідомили йому про підозру в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна або без такої.
Раніше повідомляли: на Львівщині затримали чоловіка з кастетом та невідомою речовиною (ФОТО)
Розшуканий Prius правоохоронці вилучили, в подальшому його повернуть власнику.
Досудове розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі