Влучання сталося разом із сигналом тривоги: окупанти вночі вдарили «Калібрами» у термінали із зерном

Росіяни знищують запаси зерна

ФОТО: ілюстративне

Росія продовжує ракетний терор, пов'язаний з зерновою угодою. Цієї ночі ворог поцілив у термінали із зерном одного з агропідприємств на Одещині. Про це в ефірі телемарафону повідомила керівниця Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

«Ворог продовжує терор. І цей терор, безперечно, пов'язаний із зерновою угодою, оскільки досить передбачувано, але все ж таки неприємно цієї ночі ворог поцілив в агропідприємство на Одещині, де намагався знищити запаси зерна. Безпосередньо в ангари із його збереженням», - сказала вона.

Росія атакувала ракетами типу «Калібр», вивівши на чергування ракетоносій серед ночі. Гуменюк зазначила, що ракети летіли на дуже низькій висоті, тому в.лучання сталося фактично із сигналом повітряної тривоги

 «Підступність ворога в тому, що удар був спрямованих у дві хвилі», - каже . Так, спочатку РФ випустила дві ракети. І в той момент, коли рятувальники на місці події ліквідовували пожежу, за такою ж тактикою, як і минулого разу, було завдано нового удару.

Пошкоджено багато сільськогосподарської та рятувальної техніки, каже Гуменюк.

Як повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер, це четверта за тиждень атака країни-терориста на Одеську область. Він підтвердив влучання у термінали із зерном одного з агропідприємств Одеської області. Ворог знищив 100 тонн гороху та 20 тонн ячменю. 

Раніше повідомлялося, що під час нічного удару по Одещині росія застосувала нову тактику.

«Внаслідок вибуху постраждали дві людини. Вони отримали різані рани склом. Їм надана вся необхідна медична допомога», - заявив Кіпер.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також