ВМС ЗСУ назвали актуальну кількість носіїв ракет рф у морях
І повідомили загальний залп
У п’ятницю, 30 грудня, в Чорному морі на бойовому чергуванні перебуває до 10 ворожих кораблів, з яких 1 носій крилатих ракет «Калібр». З акваторії Чорного моря Україні загрожує залп із 8 ракет.
Про це повідомляє пресслужба ВМС ЗС України.
В Азовському морі на бойовому чергуванні перебуває 1 ворожий корабель, в Середземному морі – 9 ворожих кораблів, з них 5 носіїв крилатих ракет «Калібр», загальний залп – 72 ракети.
Також повідомляється, що за добу, в інтересах росії прохід Керч-Єнікальською протокою здійснили:
до Азовського моря – 23 судна, з них 8 суден рухалось з протоки Босфор;
до Чорного моря – 41 судно, з них 13 суден продовжили рух у напрямку протоки Босфор.
«РФ продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації (AIS) на цивільних суднах в акваторії Азовського моря», - наголосили у повідомленні.
Раніше повідомлялося, у ЗСУ розповіли, до чого готуватися українцям.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
Коментарі