Внаслідок атаки є зміни в русі поїздів по Україні

Про це повідомили в Укрзалізниці

Фото ілюстративне

Сьогодні рано 22 березня вранці російські ракети знову вкотре атакували численні об‘єкти по Україні, в тому числі і енергетики. Через атаку є зміни в русі поїздів. Про це повідомили в Укрзалізниці. 

«В результаті нічних обстрілів маємо декілька знеструмлених ділянок, задіяли резервні схеми живлення та тепловози, всі поїзди продовжують рух. Зокрема у Харківському вузлі рух усіх поїздів, включно з швидкісними електропоїздами Hyundai Rotem, здійснюватиметься тепловозною тягою», - повідомили у компанії

Харківський вокзал переведено на резервне живлення, всі системи працюють, Фортеця Незламності та дитячий простір відчинені для відвідувачів. 

«Затримки всіх поїздів можна традиційно побачити на uz-vezemo.uz.gov.ua, а ми нагадуємо, що якщо ви все ж пропустили свій рейс через обстріли та вимушену зупинку метро у незламному Харкові або деінде - ми приймемо вас на наступний рейс аналогічного напрямку за тим же квитком», - додали в УЗ.

Ворог здійснив масштабну атаку по території України 22 березня.  

Відбувся найбільш масований удар на українську енергетику за останній час.

У частині регіонів є перебої зі світлом та, відповідно, водою і опаленням. Енергетики вже працюють над відновленням електропостачання.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена