Внаслідок бомбардування маріупольського Драмтеатру загинуло близько 300 осіб — міська рада
У міськраді нагадали, що окупантів не зупинив величезний напис «ДІТИ» перед будівлею театру
У Драмтеатрі Маріуполя, на який 16 березня скинув бомбу російський літак, загинуло близько 300 осіб.
Про це повідомляють у Маріупольській міській раді.
«На жаль, починаємо цей день з поганих новин. Від очевидців з’явилася інформація про те, що в драматичному театрі Маріуполя в результаті бомбардування російським літаком загинуло близько 300 осіб. До останнього не хочеться вірити в цей жах. До останнього хочеться вірити, що всім вдалося врятуватися. Але слова тих, хто був всередині будівлі в момент цього терористичного акту говорять про зворотне», — йдеться в повідомленні.
Також у міськраді нагадали, що окупантів не зупинив величезний напис «ДІТИ» перед будівлею театру.
«Ми зможемо відновити будівлі, але нам ніколи не повернути друзів, сусідів, рідних і близьких людей. Світла пам’ять всім безневинним жертвам шаленої війни, яку веде проти України країна-агресор, Країна-терорист росія», — доповнили в повідомленні.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
- Церква, мова, віра: Зеленський повідомив, яку формулу у мирній угоді запропонувала Україна
Найчитаніше
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі