Внаслідок ДТП на Львівщині важких травм зазнав мопедист
Дорожньо-транспортна пригода трапилася 25 червня о 2.40 у селі Жирова, Жидачівського району, інформує відділ комунікації поліції Львівської області.
Як попередньо встановили правоохоронці, водій мопеда «Вайпер», 35-річний мешканець одного з сіл Жидачівського району, не впорався з керуванням та в’їхав в насип з гравієм.
Внаслідок автопригоди мопедиста госпіталізовано в хірургічне відділення з діагнозом: «важка черепно-мозкова травма, забій головного мозку, перелом основи черепа, мозкова кома, множинні садна обличчя».
Правоохоронці встановлюють обставини ДТП. За цим фактом відкритокримінальне провадження за ч.1 ст.286 (порушення правил безпекидорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керуютьтранспортним засобом) КК України. Максимальне покарання, передбаченесанкцією статті – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на той самий термін. Призначеноекспертизи.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині сталася ДТП з потерпілими
Патрульні організували обʼїзд через населені пункти Кротошин та Жирівка
У Львові у ДТП постраждали п'ятеро людей (ФОТО)
У ДТП відбулося зіткнення автомобілів Renault Megane та Skoda Octavia
У ДТП на Львівщині загинув 15-річний хлопець
У ДТП від травм неповнолітній загинув на місці події
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі