Внаслідок ДТП на Закарпатті легковий автомобіль перетворився на купу металобрухту (фото)
![p_208730_1_slidertop2](/uploads/media/36/0f/360f9085c9c36b3af55a7ac8314e5277_w640.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода трапилась неподалік села Чабанівка, інформує УНН.
За попередньою інформацію від патрульних, ДТП сталася через те, що водій легкового автомобіля ВАЗ-2101 не надав перевагу мікроавтобусу, що призвело до зіткнення.
У результаті ДТП травмувалися троє людей. На місце аварії було викликано карети швидкої допомоги. Двох постраждалих швидка забрала у Мукачево, а дівчину 20-24 років в Ужгород.
![](https://varta1.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/p_208730_1_slidertop2.jpg)
Лікарі Мукачівської центральної районної лікарні розповіли , що чоловік, якого доставили до них, знаходиться у вкрай важкому стані. Прогнози сумнівні, адже він отримав дуже важку черепно-мозкову травму, можливий перелом кісток тазу. Постраждала жінка, яку доставили у лікарню теж отримала перелом, але стан її більше до задовільного.
![](https://varta1.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/p_208730_4_slidertop2.jpg)
![](https://varta1.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/p_208730_2_slidertop2.jpg)
![](https://varta1.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/p_208730_3_slidertop2.jpg)