Внаслідок смертельної ДТП загинуло двоє молодих людей. Подробиці (ФОТО)
Вчора, 7 травня, на трасі «Рівне – Острог», поблизу АЗС у Здолбунові (Рівненська область). За попередньою інформацією, водій Opel Vectra на шаленій швидкості їхав зі Здолбунова у напрямку села Здовбиця.
Не впорався з керуванням і злетів на узбіччя, інформує місцеве видання zdolbunivcity.
Траса знаходиться на підвищенні, трос, який її обмежує, і висота польоту призвели до того, що у кюветі приземлилося не авто, а купа брухту. До рятувальних робіт довелося залучати бійців ДСНС. Водій та пасажир авто загинули.
У відділі комунікації поліції Рівненської області повідомили, що водій автомобіля на іноземній реєстрації Opel Vectra, рухаючись вулицею Коперника районного центру, не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався із керуванням і врізався у придорожню огорожу, внаслідок чого легковик перекинувся.
Усалоні іномарки перебувало двоє осіб - 27-річний житель села Копитків та 36-річний здолбунівчанин. Хто з них був за кермом, з’ясовують правоохоронці.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили загибель людей, слідчим слідчого управління розпочато досудове розслідування за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України.
Фото: ГУНП Рівненської області та zdolbunivcity
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі