Внесено зміни до Положення про проходження військової служби в ЗСУ: що змінилося
Які зміни відбулися
Указом Президента України було внесено зміни до Положення про проходження громадянами України військової служби в ЗСУ. Про це повідомляється на сайті глави держави, роз’яснює прес-служба ТЦК СП
Відтепер переміщення між видами Збройних Сил та військовими частинами, які підпорядковані начальникам структурних підрозділів Генштабу під час воєнного стану здійснюватиметься за наказом начальника Генерального штабу ЗСУ.
Раніше це належало до повноважень Головнокомандувача ЗСУ.
Також, відповідно до змін, направлення військовослужбовців зі ЗСУ до інших військових формувань з виключенням зі списків особового складу оформляється наказами:
- начальника Генерального штабу Збройних Сил України,
- наказами керівника служби персоналу Міністерства оборони України (також під час дії воєнного стану).
Читайте також: в Україні продовжили воєнний стан і загальну мобілізацію
Додамо, що це положення поширюється також на військовослужбовців Національної гвардії України та Державної спеціальної служби транспорту.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Посол Ватикану назвав умови для візиту Папи Лева XIV в Україну
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
Коментарі