Вночі Львівщину атакували дрони та ракети
У Дрогобицькому районі постраждав промисловий об’єкт, на околицях Львова - перебої зі світлом
У ніч на 6 червня Львівщина зазнала чергової повітряної атаки з боку росії. Як повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, ворог атакував область бойовими безпілотниками та крилатими ракетами.
«За попередньою інформацією, обійшлося без жертв і постраждалих. Дякую за це нашій протиповітряній обороні», — зазначив Козицький.
Внаслідок атаки пошкоджень зазнав один із промислових обʼєктів у Дрогобицькому районі. Також у кількох селах поблизу Львова спостерігаються перебої з електропостачанням.
«На місці вже працює аварійна бригада Львівобленерго», — додав очільник області.
Системи життєзабезпечення Львівської області продовжують працювати у штатному режимі.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі