Вночі рятувальники двічі ліквідовували горіння транспортних засобів на Львівщині (фото)
Сьогодні, 26 жовтня, о 00:12 год., до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в с. Ільник, Турківського району, у гаражі. На момент прибуття рятувальників, вогонь повністю охопив гараж та транспортні засоби, які знаходилися всередині.
Вогнеборці запобігли перекиданню вогню на сусідню будівлю. Пожежу локалізовано о 01:12год., ліквідовано о 02:02 год. Вогнем знищено гараж, автомобіль «Hyndai» та мотоцикл «Viper». До ліквідації пожежі залучили 8 вогнеборців та 2 одиниці спецтехніки. Внаслідок події, ніхто не постраждав.
Також, 26 жовтня, о 02:03 год., до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в м. Червоноград, на вул. Мазепи, 17, в автомобілі «Аudі A4». Вогнеборці запобігли згоранню 6 автомобілів. Пожежу локалізовано о 02:13 год., ліквідовано о 02:24 год. Вогнем знищено моторний відсік, пошкоджено лобове скло, лакофарбове покриття, а також, пошкоджено праве крило і бампер сусіднього автомобіля «Hyundai Tucson». Внаслідок події, ніхто не постраждав.
Причини виникнення загорань з’ясовують правоохоронці.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі