Водій на смерть збив пішохода в Самборі і втік (фото)
У четвер, 29 жовтня, у Самборі трапилась дорожньо-транспортна пригода, унаслідок якої загинув 59-річний чоловік. Про це повідомляє департамент цивільного захисту ЛОДА.
Близько 21:40 год., на вул. Степана Бандери, неподалік будинку № 22, водій збив 59-річного місцевого мешканця.
Унаслідок аварії, чоловік загинув на місці події.
Водій автомобіля втік з місця ДТП.
Вживаються заходи з розшуку автомобіля та водія.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- В Україні системи ППО Patriot стоять порожніми через нестачу ракет, - FT
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Львів’янка намагалася перевезти через кордон елітні годинники Rolex та Cartier на 4 млн грн
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
Коментарі