Водій "Uber", що збив на смерть людей, за рік 27 разів порушив ПДР
Вчора, у Шевченківському районному суді міста Києва відбулося засідання по обранню міри запобіжного заходу для водія, який на смерть збив двох осіб та ще двох травмував на Кільцевій дорозі. Про це інформує «Вартові еспресо».
Під час судового засідання, було встановлено, що водій 27 разів порушив ПДР лише протягом останнього року.
На запитання судді «чому робив небезпечні маневри на дорозі» затриманий сказав, що нічого небезпечного не робив, тільки перелаштовувався із смуги в смугу, але не помітив автівку, яка була поблизу із зупинкою. Також водій повідомив, що їхав 70–80 км/год.
Водій — Ламакін Дмитро Сергійович, 02.12.1997 року народження, має середню спеціальну освіту, офіційно не працює, народився в Києві, громадянин України, не одружений, сирота.
Суд визначив міру запобіжного заходу — 2 місяці тримання під вартою (до 11.01.2021 року) без права внесення застави.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині сталася ДТП з потерпілими
Патрульні організували обʼїзд через населені пункти Кротошин та Жирівка
У Львові у ДТП постраждали п'ятеро людей (ФОТО)
У ДТП відбулося зіткнення автомобілів Renault Megane та Skoda Octavia
У ДТП на Львівщині загинув 15-річний хлопець
У ДТП від травм неповнолітній загинув на місці події
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі