Водій, який на смерть збив велосипедиста на Львівщині і втік з місця ДТП, отримав умовний термін
Суд визнав чоловіка винним, але замінив п’ять років ув’язнення на дворічний іспитовий термін
У Самборі на Львівщині суд оголосив вирок водієві мікроавтобуса, який скоїв смертельну дорожньо-транспортну пригоду та залишив місце події. Мешканця Закарпатської області Василя К. визнали винним у наїзді на велосипедиста, що призвів до загибелі людини, пише Lviv.media.
Як зазначено у вироку Самбірського міськрайонного суду, ДТП сталася в жовтні 2023 року на вулиці Шевченка. Водій мікроавтобуса Mercedes збив велосипедиста й одразу втік з місця події. Постраждалий загинув на місці від отриманих травм. Згодом поліція встановила місцезнаходження винуватця й затримала його.
У суді Василь К. повністю визнав свою провину та не заперечував проти обставин, встановлених слідством. Причини того, чому залишив місце аварії, пояснити не зміг. Чоловік розкаявся, вибачився перед родичами загиблого та виплатив по 2 500 доларів кожному з потерпілих як відшкодування моральної шкоди.
Вивчивши матеріали справи, суд визнав чоловіка винним у скоєнні кримінального правопорушення. Йому призначили п’ять років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на один рік. Водночас суд ухвалив звільнити засудженого від відбування основного покарання з випробувальним терміном два роки. Також з нього стягнули 30 тисяч гривень за проведення судових експертиз.
Читайте також: винуватця смертельної ДТП неподалік Львова засудили до іспитового терміну
Вирок поки що не набрав законної сили й може бути оскаржений у апеляційному порядку.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині мобілізований вистрибнув з кузова вантажного автомобіля під час транспортування на полігон
Його госпіталізували без свідомості з відкритою черепно-мозковою травмою
На Львівщині горів житловий будинок та ще дві будівлі
Існувала загроза перекидання полум’я на розташовану поруч житлову будівлю
У місті на Львівщині водій "Daewoo Lanos" збив велосипедистку (ФОТО)
Внаслідок ДТП кермувальниця двоколісного отримав тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Середня зарплата в Україні перевищила 30 тис грн
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- путін не готовий до компромісу, - ISW
- Трамп заявив, що домовився з путіним про призупинення ударів по Україні
- Зеленський доручив не нараховувати плату за тепло, яке було відсутнє під час енергетичних аварій
Найчитаніше
- В Укргідрометцентрі уточнили, яка погода чекає українців в перші дні лютого
- У Львові сформовано бригади, які чергують цілодобово, - ЛМР
- Увага! На Львівщині сталася смертельна ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Назарій Дуркот
Коментарі
...а мав би "відтарабанити" вісімку, або, мало виникнути "непереборне" бажання захищати Вітчизну...
Це ціна за смерть ?Скільки тих родичів за моральне відшкодування?Вкрав в магазині товар -термін більший.Судді становлються дуже добрими коли бачуть в своїх очах валюту і відмажуться за несправедливі рішення!