Водій, який скоїв смертельну ДТП у Києві, мав 39 порушень ПДР

А у березні цього року цей автомобіль уже був учасником дорожньо-транспортної пригоди без потерпілих

Водій автомобіля, який вчора, 5 червня, який вчинив смертельну ДТП на Чоколівському бульварі в Києві, мав 39 зафіксованих порушень ПДР. Про це пише заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Він уточнив, що внаслідок аварії загинули четверо людей, серед них дитина, а ще троє осіб отримали тяжкі травми. За його словами, водія автомобіля Mercedes-Benz C300 довелося деблокувати з повністю понівеченого транспортного засобу.

Білошицький повідомив, що за автомобілем, який потрапив у аварію, було зафіксовано 39 порушень правил дорожнього руху, більшість із яких стосувалися перевищення швидкості.

Лише протягом минулого року зафіксували 18 таких випадків. Крім того, у березні цього року цей автомобіль уже був учасником дорожньо-транспортної пригоди без потерпілих.

«Дуже багато емоцій і чого хотілось би ще сказати. Та основне зараз: штраф 340грн — це достатньо для того, щоб порушник так не вчинив більше в майбутньому? У багатьох країнах світу, окрім актуальних до правопорушення штрафів, діють механізми, які дозволяють реагувати саме на систематичну небезпечну поведінку водія», — написав Білошицький.

Нагадаємо, смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви



varta1.com.ua: Новини

Коментарі

TA
Tonny Alkonny

«Дуже багато емоцій і чого хотілось би ще сказати. Та основне зараз: штраф 340грн — це достатньо для того, щоб порушник так не вчинив більше в майбутньому? У багатьох країнах світу, окрім актуальних до правопорушення штрафів, діють механізми, які дозволяють реагувати саме на систематичну небезпечну поведінку водія»... Цю цитату, продублював !!! Цитата, повторена, є в 2 рази цікавішою... ...отже...за проїзд вєлом, на кінцевій тр3 ве Львуві (сарказм)... Від будки із кавою, до повороьа трамваю, нуууу-8-10 метрів, не обганяв, бо йшов ПАНнн, по середині ((( Мене, чувака, із 16-ти річним нап"єрдалянням по місті, зупинили "УХІЛЄСИ В ЗАКОНЄ"... Мені вже було 59 рочків, і "ухєлєси", почали мене "строїти"... Поряд проїхало, два десятки, таких самих "порушників" !! Але !!! Пильний Погдяд, товариша правопорядку, визначив, що Я здатен "оплатити" -Штраф ! Ні !!! Ви помиляєтеся !!! Рознарядку !!! ((( На Жаль...то є Файна Юкрейнна (((

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
  2. У США заявили, що ядерні погрози Росії є ознакою невпевненості та слабкості
  3. У Києві лікар не помітив перелом у воїна, внаслідок якого він помер
  4. На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
  5. Лукашенко зустрівся з представниками Зеленського

Найчитаніше

  1. Трагедія на Закарпатті: син раптово помер під час констатації смерті матері
  2. У ДТП на Львівщині загинув 19-річний водій автомобіля
  3. У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
  4. У ЄС перша країна закриває двері для українських чоловіків
  5. На Львівщині в озері потонула 17-річна дівчина