Водій легковика втік з місця ДТП на Львівщині, у якій травмувалися неповнолітній мотоцикліст та пасажирка (ФОТО)

Обох потерпілих госпіталізували, а 73-річного водія легковика поліцейські знайшли після втечі

У селі Надичі Львівського району 26 червня, близько 22:20, сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої травмовані двоє молодих людей. Про це повідомила пресслужба ГУНП у Львівській області.

Як попередньо встановили поліцейські, автомобіль ВАЗ 2121, за кермом якого перебував 73-річний мешканець одного з навколишніх сіл, зіткнувся з мотоциклом Geon Vertex 300. Мотоциклом керував 17-річний хлопець, мешканець району.

Унаслідок зіткнення постраждали і він, і його 18-річна пасажирка. Обох госпіталізували з тілесними ушкодженнями.

Водій легковика залишив місце події. Проведеними розшуковими заходами поліцейські встановили його місцезнаходження.

Фото: ГУНП у Львівській області

За фактом слідчі відділу поліції №2 Львівського районного управління поліції №1 відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Нагадаємо, поліція розшукує велосипедиста, який у Львові збив 8-річну дитину і втік з місця події

Правоохоронці встановлюють обставини події.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
  3. Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
  4. Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
  5. Церква, мова, віра: Зеленський повідомив, яку формулу у мирній угоді запропонувала Україна

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський