Водій вантажівки після ДТП втік і покинув напризволяще родину з дітьми, які їхали до Львова (ФОТО)
Жінці з дітьми допомогли патрульні
На Тернопільщині у ДТП потрапила родина з дітьми. Після зіткнення з легковиком, водій вантажного автомобіля втік з місця пригоди.
Як повідомляє Патрульна поліція Тернопільської області, учора, 16 січня, близько 21-ї години, патрульні отримали повідомлення про ДТП на автодорозі М-30 Стрий - Ізварине, неподалік Романового Села.
Інспектори негайно прибули на місце події, де виявили заявницю. Жінка розповіла, що відбулася дорожньо-транспортна пригода між її автівкою та вантажівкою, але після ДТП водій вантажного транспортного засобу, не зупинившись, поїхав з місця події.
Окрім того, водійка розповіла, що прямує до Львова з Дніпропетровської області, в машині перебувають двоє малолітніх дітей і вона не знає, де їй з дітьми переночувати.
Патрульні оперативно склали схему ДТП, відібрали пояснення від заявниці, допомогли доставити автомобіль до найближчої парковки та доставили її з родиною до пункту Незламності в управління патрульної поліції.
В теплі сім’я провела ніч, а зранку, інспектори доставили їх до виїзду з міста, де вони зі своїми знайомими, що також їхали до Львова, продовжили поїздку.
Інформацію про ДТП патрульні передали до відділу розшуку та опрацювання матеріалів ДТП, які встановлюватимуть іншого учасника автопригоди та всі обставини цієї події.
Як повідомлялося, на Львівщині внаслідок наїзду автомобіля загинув молодий чоловік.
varta1.com.ua: Новини
Біля Львова сталася автопригода
Відбулась дорожньо-транспортна пригода за участі буса та позашляховика
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Посол Ватикану назвав умови для візиту Папи Лева XIV в Україну
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі