Водія маршрутки, який вигнав вдову бійця самого відправляють в АТО власним коштом
Хмельницький водій, який відмовив у пільговому перевезенні дружині загиблого учасника АТО, сам поїде в зону АТО з гуманітарною місією на своєму авто і за власний рахунок.
Про це інформує Главком
Хмельницька влада ухвалила рішення щодо водія маршрутного таксі №38, який відмовив у пільговому перевезенні дружини загиблого учасника АТО Світлани Бойко.
«З водія маршрутки та з перевізника ТОВ «Хмельницьке таксі» взяті пояснення та проведено жорстку бесіду. Перевізник і водій приносять вибачення. Власник підприємства-перевізника сьогодні зустрілася зі Світланою і також принесла свої вибачення. Для покарання і профілактики водій поїде в зону АТО з гуманітарною місією на своєму авто і за рахунок перевізника. Вважаємо, що так буде справедливіше, ніж звільнити водія і залишити маршрут №38 без однієї машини», – написав на своїй сторінці у Facebook заступник мера Андрій Бондаренко.
Він додав, що на останній сесії міської ради депутати узаконили право на безоплатний проїзд в міському транспорті членам сімей загиблих учасників АТО.
Як додає місцеве видання «Незалежний громадський портал», 3 березня вищевказаний водій маршрутки відмовив у пільговому перевезенні дружини загиблого учасника АТО.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі