Водія-наркомана, який збив трьох жінок біля Городка, взято під варту
Двох мешканок міста Городок, віком 19 та 49 років, а також 22-річну мешканку Дрогобича із тілесними ушкодженнями було госпіталізовано. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.
Як повідомлялося раніше, дорожньо-транспортна пригода трапилася 15 лютого, о 17.10 год., на автодорозі «Городок–Комарно», у селі Черлянське Передмістя, Городоцького району.
Як встановили поліцейські, водій автомобіля «Таврія Славута», 39-річний місцевий мешканець виїхав на тротуар та скоїв наїзд на пішоходів. Двох мешканок міста Городок, віком 19 та 49 років, а також 22-річну мешканку Дрогобича, яких із тілесними ушкодженнями було госпіталізовано.
Водія «Таврії» поліцейські затримали в порядку ст. 208 КПК України, він, як встановили медики, на момент скоєння ДТП перебував у стані наркотичного сп’яніння.
За цим фактом слідчі Городоцького відділення поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання — від трьох до восьми років позбавлення волі без права керувати транспортними засобами терміном до трьох років або без такого.
За рішенням суду мешканця Городка поліцейські взяли під варту терміном на 60 діб.
Триває досудове розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі