Водії розповіли про нову «хитрість» від АЗС в умовах дефіциту бензину
Цінники на АЗС відрізняються від тих, які встановлені в додатку
Українські водії скаржаться, що деякі бренди АЗС не дають можливості купити паливо прямо на заправці, а тільки через мобільні додатки, які виставляють ціни значно вище.
«Цінник на АЗС при заправці один, а купити паливо можливо тільки через додаток. А в додатку оплачуєш плюс п’ять гривень за літр. Війна закінчиться, а покупець завжди голосує гаманцем», — розповів у соцмережі автомобіліст з Київської області, зазначивши, що купив десять літрів бензину А-95 майже за 480 гривень, при тому, що згідно з ціною на стелі, плата повинна була скласти 428 гривень.
«На питання оператору: «Чому так?», у відповідь не почули жодних аргументів: Не хочете — не купуйте», — додав він.
Як відомо, великі українські мережі АЗС обмежили кількість палива, яке відпускається «в одні руки».
Наприклад, мережа «ОККО» дозволила клієнтам, які мають корпоративну карту «Fishka», за раз заправляти свої авто десятьма і великим об’ємом літрів бензину і дизельного палива.
Хто не має такої карти, ліміт на один бак всього п’ять літрів.
Для того, щоб знову заправиться на тій же станції, потрібно почекати мінімум дві години.
Тобто, провернути хитрість і розбити заправку повного бака на різні чеки — не вийде.
Варто відзначити, що українські мережі як і раніше заправляють пальним критичну інфраструктуру, автопарк ЗСУ за паливними картками і талонами.
На автогаз — обмежень поки немає.
Нагадаємо, в Україні наприкінці квітня виник дефіцит палива на АЗС.
З метою вирішення проблеми дефіциту палива 29 квітня уряд підвищив граничні ціни на бензин і дизпаливо на 40–43 %.
Директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко вважає, що дефіцит нафтопродуктів буде, поки йде війна і жорстке цінове регулювання.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Середня зарплата в Україні перевищила 30 тис грн
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- путін не готовий до компромісу, - ISW
- Трамп заявив, що домовився з путіним про призупинення ударів по Україні
- Зеленський доручив не нараховувати плату за тепло, яке було відсутнє під час енергетичних аварій
Найчитаніше
- В Укргідрометцентрі уточнили, яка погода чекає українців в перші дні лютого
- У Львові сформовано бригади, які чергують цілодобово, - ЛМР
- Увага! На Львівщині сталася смертельна ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Назарій Дуркот
Коментарі