Вогнеборці ліквідували горіння нафтопродуктів (ФОТО)
11 грудня, о 09:40 год., до рятувальників надійшло повідомлення про загорання нафтопродуктів на території Попелівської сільської ради, Дрогобицького району, поблизу нафтовидобувної вишки. Прро це пише прес-служба ГУ ДСНС України у Львівській області.
Поруч із осередком горіння розташовані два амбари з нафтопродуктами: один на відстані близько 5 м, другий — 20 м.
[gallery ids=«94366,94367,94368,94369,94370»]
Рятувальники доклали максимум зусиль аби запобігти поширенню пожежі та не допустити займання сусідніх амбарів.
Горіння ліквідували за допомогою пінної атаки.
Пожежу локалізовано о 14:47 год. та ліквідовано о 14:51 год. Вогнем знищено 60 куб. м дзеркала нафтопродукту.
До ліквідації пожежі залучили 46 рятувальників та 14 одиниць техніки. Внаслідок події, ніхто не постраждав. Причина виникнення горіння з’ясовується.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі