«Воювати легше, ніж працювати в ТЦК»: начальник центру комплектування про навантаження, провокації й тиск
Окрему увагу начальник ТЦК приділив питанням інформаційного та диверсійного тиску з боку російських спецслужб
Начальник Пологівського територіального центру комплектування Віктор Юрчук заявив, що служба в ТЦК часто вимагає більше сил і витримки, ніж участь у бойових діях на фронті. Про це він розповів в інтерв’ю телеканалу TV5.
За його словами, щоденне завдання співробітників ТЦК — забезпечувати стабільне поповнення Збройних сил, що потребує жорсткої організації та постійної відповідальності.
«У тебе є підрозділ, є люди — організуй роботу. План дали — виконуй. Повірте мені, воювати набагато легше, ніж працювати в ТЦК. Це дуже тяжка робота, бо ми мусимо комплектувати Збройні сили: хтось іде на ротацію, хтось поранений — мусимо поповнювати», — розповів Юрчук.
Окрему увагу начальник ТЦК приділив питанням інформаційного та диверсійного тиску з боку російських спецслужб. За його словами, ворог активно намагається дискредитувати роботу центрів комплектування, зокрема через залучення українських підлітків до провокацій.
«Росіяни все для того роблять: наймають наших підлітків через свої спецслужби, щоб ті носили бомби, влаштовували провокації проти ТЦК», — наголосив він.
Попри складнощі, Юрчук переконаний, що переважна більшість працівників територіальних центрів діє чесно, згідно з законом і розуміє важливість своєї місії в умовах повномасштабної війни: «90% ТЦК працюють по совісті і по закону».
varta1.com.ua: Новини
Вибираємо шезлонг для басейну
Щоб відпочинок біля басейну або на літній терасі був комфортним, зону лаунж потрібно облаштувати вуличними меблями
Небезпечні SMS: українцям масово надсилають фейкові повідомлення про “запис на прийом”
У цифрову епоху один необережний клік може коштувати дуже дорого
В Одеській області підлітки п’ють алкоголь частіше, ніж дорослі: результати дослідження
У Центрі закликають до активної профілактики алкоголізму серед молоді — насамперед через освітні кампанії, шкільні програми та роботу з громадами
Найкоментованіше
- У Львові стався теракт, є загиблі та постраждалі (ФОТО, ВІДЕО)
- Заступниця керівника ОП закликає обмежити Telegram
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- Володимир Зеленський зізнався, що перші два роки війни провів у бункері
Найчитаніше
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- На трасі М-30 зупинили вантажівку з фальшивими номерами
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
Коментарі
тцк біснуються зляться запрацювавшого Рекрутингу. Усім СМС-ки приходять про бригади відомі, в безпілотні від імені Кирила Вереса та інших, персоналізовані, інтервю командирів на ютуб, і ролики що приблизно чекає і чим орка бити.
Там у новинах пишуть військовий уже разом з жінками і дітьми наваляв тцкашникам при спробі "оповіщення" людини. Так дістали уже "важкопрацюючі в тцк" з силовим затриманням і людоловством. Невпевний що наступна влада будь-яка прийме амністію "важкої праці тцк і поліції".