Володимир Зеленський оцінив ризики ядерного удару
Ризики є неоднозначними

Президент України Володимир Зеленський вважає, що зараз ризики застосування ядерної зброї росією є досить неоднозначними. Про це він заявив в інтервʼю «BBC».
Він переконаний, що після застосування ядерної зброї у РФ вже не буде шляху назад.
«Ми бачимо, що російська влада любить життя, і тому ризики застосування ядерної зброї, я вважаю, на сьогодні не такі однозначні, як кажуть деякі експерти», — сказав президент.
Зеленський додав, що не варто виключати варіанти такого розвитку подій: «Якщо я скажу, що він може застосувати, то це може спричинити панічні настрої в багатьох державах, включаючи Україну. Я не ризикував би сьогодні офіційно робити такі висновки».
Нагадаємо, горить Кримський міст: очевидці повідомляють про пожежу.
varta1.com.ua: Новини

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- На Тернопільщині собака напав на 11-річну дівчинку: дитина в лікарні
- Львівські пенсіонери та люди з інвалідністю 3-ї групи отримали право на 60 безкоштовних поїздок на місяць
Найчитаніше
- В озері на Львівщині виявили мертву жінку (ФОТО)
- У Львові біля будинку бізнесмена вбили поліцейського: нападника вже затримали
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже рік вважався безвісти зниклим
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- У Львові трапилася моторошна автопригода: є жертви (ВІДЕО)
Коментарі