Волонтерство – це те, чим живе серце, - благодійна організація «Центр волонтерства та захисту»
Сьогодні Міжнародний день волонтерів. Про це повідомляє «Центр волонтерства та захисту».
«Центр волонтерства та захисту» вітає усіх причетних і розповідаємо про діяльність благодійної організації «Центр волонтерства та захисту».
«Сільська аптечка», «Зимова коробка», продуктові набори – це проекти, які здійснює уже майже два роки Центр волонтерства та захисту. Вони для тих, хто потребує підтримки, захисту і тепла наших сердець.
Керівник гуманітарного складу Сергій Говда розповідає, що проект «Зимова коробка» – це набор для сім’ї, теплі речі, газовий балон та грілка, свічки та інше. Передають допомогу у прифронтові села, де є перебої із світлом та газом.
«Ця коробка у прямому сенсі допомагає зігрітись. Передаємо різними шляхами, бо інколи волонтери не можуть навіть доїхати у деякі прифронтові зони, тому просимо військових. Але радіємо, що можемо допомагати потребуючим. Дякуємо усім, хто підтримує, усім донорам і партнерам, хто з нами у цей час. Прошу допомагати, донатити куди ваша душа бажає, якщо є можливість до нашого фонду, будемо дуже вдячні», - сказав Сергій Говда.
Долучайтесь: https://vdc.in.ua/
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
На Львівщині онук вбив дідуся та бабусю і намагався скоїти самогубство
Зловмисник, намагаючись вкоротити собі віку, порізав передпліччя обох рук та шиї й вистрибнув з вікна третього поверху
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- Україна має достатньо людей на ще 10 років війни, - нардеп Мережко
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- На Львівщині під час робіт загинув слюсар
Коментарі