Ворог готується до нової атаки: у Силах оборони півдня повідомили про ситуацію в Чорному морі

Два носі «Калібрів»

Ворог готує черговий ракетний удар по Україні.  Про це заявила керівниця об’єднаного пресцентру Сил оборони півдня Наталя Гуменюк в ефірі телемарафону

Гуменюк зазначила, що вчора росіяни вивели фрегат «Адмірал Макаров» на бойове чергування у Чорному морі, а пізніше вночі до нього доєднався фрегат «Адмірал Ессен».

«Тобто два фрегати, спорядження яких може сягати 16 »калібрів« знаходяться на бойовому чергуванні. Це надзвичайно високий рівень ракетної небезпеки з моря», - наголосила Гуменюк.

«Калібри» це високоточна зброя, яка може «досягати» всієї території України і тому треба бути дуже уважними до сигналів повітряної тривоги.

«Те, що вони почали виводити ракетоносії може свідчити про підготовку наступного ракетного удару – буде він точковий чи масований навіть не так принципово, тому, що ми спостерігаємо, що відповідну активність ракетну ворог намагається тримати», - наголосила Гуменюк.

При цьому додала, що рф «створює системне» напруження для систем ППО.

«І це свідчить про те, що вони обізнані, що вона посилена і намагаються знайти способи як її обійти», - додала керівниця об’єднаного пресцентру Сил оборони півдня.

Читайте також: нові ракети використані рф: США скликали Радбез ООН

За словами Гуменюк мала задіяність «Калібрів» під час останніх ракетних атак свідчить, що в окупантів все ж таки є складності з логістикою та інфраструктурою забезпечення завантаження і розвантаження, обслуговування всього, що пов’язано з цим видом озброєння. 

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також