Ворог повторно завдав удару по Херсону: постраждали рятувальники (ФОТО)
Черговий військовий злочин
В четвер, 3 серпня ворог завдав удару з артилерії по Херсону. Попередньо було відомо про трьох постраждалих. Опісля було завдано повторний удар, під час якого постраждали рятувальники. Про це інформує МВС.
«Херсон. Під час гасіння пожежі, спричиненої обстрілом у Свято-Катериненському соборі, відбувся повторний обстріл.
Постраждало четверо співробітників ДСНС. Всі вони госпіталізовані, їм надається необхідна допомога. Пошкоджена спецтехніка», - йдеться у дописі. .
Також стало відомо, що російські окупанти обстріляли церкву у середмісті Херсона, поранено трьох людей, повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін у Telegram.
«Поранено трьох пасажирів тролейбуса, що їхав повз собор у момент російського удару. Каретою »швидкої« їх шпиталізували», - зазначає він.
Прокудін повідомив, що 39-річній жінці та 53-річному чоловіку надається медична допомога, проводиться обстеження.
«Важкі поранення грудної клітини та закриту черепно-мозкову травму отримав 74-річний дідусь, лікарі борються за його життя», - додав він
Під час гасіння пожежі, спричиненої обстрілом у Свято-Катериненському соборі, при повторному обстрілі постраждало четверо рятувальників, повідомив голова Державної служби з надзвичайних ситуацій України Сергій Крук у Facebook.
Сергій Крук: "Ворог обстрілює рятувальників з перших днів повномасштабного вторгнення. Сьогоднішній ранок, на жаль, не є виключенням.
Херсон. Під час гасіння пожежі, спричиненої обстрілом у Свято-Катериненському соборі, відбувся повторний обстріл. Постраждало четверо співробітників ДСНС. Всі вони госпіталізовані, їм надається необхідна допомога. Пошкоджена спецтехніка. росія - держава-терорист!"
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- У Держприкордонслужбі попередили про ймовірний наступ росіян
- РФ готується до мобілізації, - Служба зовнішньої розвідки України
- На Львівщині викрили схему ухилення від мобілізації через фіктивний вступ до коледжу
- Зеленський запропонував РФ перемир'я в повітрі за "заморозку" війни
Найчитаніше
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- На Одещині мама насмерть збила 1-річного сина
- На Львівщині біля лісу виявили жінку без свідомості, яка три дні вважалася зниклою
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2023 року вважався безвісти зниклим
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
Коментарі