Ворог завдав ракетний удар по Кривому Рогу

Офіційно підтвердило МВС

У понеділок зранку 31 липня війська рф завдали ракетний удар по Кривому Рогу у Дніпропетровській області. Про це повідомили у понеділок у МВС України

«Ворог завдав ракетного удару по Кривому Рогу. Наразі на місці події працюють усі необхідні служби. Дотримуйтесь заходів безпеки. Перебувайте в укриттях до відбою повітряної тривоги. Додаткова інформація уточнюється!» - повідомили у МВС у Telegram.

Народний депутат Олексій Гончаренко повідомив у Telegram, що  «потрапили в житловий будинок».

Тим часом голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук емоційно відреагував на публікування наслідків удару у пабліках в соцмережах.

Читайте також: МВС показали перші кадри після ракетного удару в місті Суми

«Звертаюсь до адміністраторів телеграм-каналів! Війна триває не перший день. Скільки ще вас просити не виставляти фото та відео наслідків ворожих ударів чи не одразу після прильотів? Якою мовою вам пояснювати, що це може зіграти на руку ворогу? Ви коригуєте і ледь не в режимі реального часу показуєте, куди прилетіло. Перш за все це стосується деяких криворізьких ресурсів. Думайте, що ви робите. Утримайтеся від зайвого хайпу і не допомагайте окупантам! Офіційна інформація обовʼязково буде, дочекайтеся її», - написав Лукашук у Telegram.

Згодом очільник МВС Ігор Клименко офіційно повідомив, що рф влучила по Кривому Рогу двома ракетами. Одна ракета влучила в навчальний заклад, а інша - у житловий будинок

Під завалами ймовірно є люди.

«Друга ракета зруйнувала секцію з 4 по 9 поверхи житлового будинок. Виникла пожежа. Станом на 10:15 одна людина загинула, за медичною допомогою звернулося 10 мешканців. Надзвичайники гасять вогонь та розбирають завалами. Там ще можуть бути люди… » - пише Клименко.

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові

Найчитаніше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
  3. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  4. Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
  5. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів