Ворог завдав удару по заходу України та Києву
Перебувайте в укритті, не нехтуйте сигнали тривоги
У понеділок, 31 жовтня, під час повітряної тривоги ворог здійснив удар по Львівській області. Очевидці повідомляють про вибухи.
Наразі, є інформація про роботи ППО.
«Пишуть про вибухи у Львівській області — в області працює ППО, нагадуємо: не фотографуємося і не сповіщаємо місця вибухів!!! Зараз є тривога, просимо всіх бути в укриттях. Вся детальна інформація від військової адміністрації!», — інформує очільник «Варта 1» Ігор Зінкевич.
Людей просять дочекатися офіційної інформації.
Очевидці повідомляють про те, що в Хмельницькій області — вибухи. Очікується офіційне підтвердження.
Також у понеділок, 31 жовтня, ворог ракетами атакував Київ та Київську область. У регіоні було не менше 10 вибухів, частина яких — робота ППО.
Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної державної адміністрації. Мешканців закликали не ігнорувати повітряну тривогу та перебувати в укриттях.
«Ракетна атака триває. ППО відпрацьовує цілі. Залишайтеся в укриттях! Крім того, в області застосовується обмеження електроенергії», — повідомляє Олексій Кулеба Голова Київської ОВА.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі