«Ворога зупинили на всіх напрямках»: оперативна інформація станом на 15-й день війни

На всіх напрямках ПРОТИВНИКА ЗУПИНЕНО

Сили оборони України дають гідну відсіч та стримують наступальну операцію ворожих збройних сил Росії на всіх напрямках  фронту. Таку оперативну інформацію станом на 12.00 10 березня повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

«На всіх напрямках противника зупинено Силами оборони України, успіху не має, намагається втримати зайняті рубежі та позиції. Як особливість, ворог, з метою введення в оману підрозділів Сил оборони України, почав позначати себе жовтою стрічкою на рукаві. Для ідентифікації приналежності до ЗС РФ жовта стрічка також кріпиться на ногу.» - йдеться у повідомленні.

Так, на Поліському напрямку окупанти продовжують утримувати населені пункти Поліське, Кухарі, Бородянка, Андріївка, Мотижин, Гореничі, Буча, Демидів. Ворог намагається відновити боєздатність підрозділів, що понесли значні втрати, здійснює перегрупування та не відмовляється від задуму блокування Києва із заходу та південного-заходу.

«Не виключається підготовка та проникнення диверсійно-розвідувальних груп противника в Київ під виглядом евакуйованих жителів окупованих населених пунктів.» - повідомляє Генштаб.

Силами оборони України було відбито спробу форсування противником річки Ірпінь в районі населеного пункту Мощун, противника відкинуто, населений пункт звільнено.

На Миколаївському напрямку ворог намагається закріпитись по населеним пунктам Лупарево, Правдино, Благодатне, Новогригорівка, Калинівка, Киселівка, Першотравневе, Олександрівка, Бургунка, Береслав, Таврійськ.

На Кримському напрямку зафіксовано посилення угруповання противника батальйонною тактичною групою зі складу 336-ї окремої бригади морської піхоти Балтійського флоту збройних сил РФ.

Читайте також