Ворожа атака забрала життя воїна з Полтавщини (ФОТО)

image
image


Внаслідок ворожої атаки, 26 жовтня, обірвалося життя українського військового на Донбасі. Ним виявився Георгій Халіков, родом з Полтавської області. Про це повідомили на сторінці Полтавського обласного ТЦК та СП, пише «24 канал».Майстер-сержант Халіков Георгій Журович загинув у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід». Ще один військовий зазнав поранення.У Полтавському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки зазначили, що український воїн загинув, виконуючи бойове завдання й наголосили, що він був вірний військовій присязі.

Загиблий та його побратим потрапили під артилерійський обстріл позицій ЗСУ, який вкотре цинічно влаштували російські найманці, попри домовленості про перемир'я.

Георгій ХаліковКолаж 24 каналу

«Висловлюємо найщиріші співчуття рідним, близьким та мешканцям рідної Шишацької громадиполеглого захисника», — мовиться у повідомленні центру комплектування та соцпідтримки.

Додамо, що ще одного захисника України 26 жовтня доставили в лікарню. Внаслідок обстрілу проросійських бойовиків, він зазнав осколкового поранення.

Стан його здоров’я — задовільний.