Ворожі ДРГ намагалися прорватися в Україну: деталі від генерала (ВІДЕО)

Сім разів намагались порушити кордон

За останні два тижні російські диверсійно-розвідувальні групи  сім разів намагалися проникнути через кордон України. Про це повідомив командувач Об'єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв у Telegram.

Спроби порушення кордону фіксували у Чернігівській, Сумській та Харківській області.

«ДРГ заходять з Брянської, Курської і Бєлгородської областей в смугах Чернігівської, Сумської і Богогодухівського району Харківської області. Загалом за два тижні було зафіксовано сім намагань ворога потрапити на територію України. У пʼятьох випадках нашим оборонцям вдалося своєчасно виявити ці наміри ворога та нанести вогневе ураження противнику, який зазнавши втрат − відступив», - зазначив Наєв.

За його словами, росіяни спробували також проникнути в Україну в районі Миропілля на Сумщині. Втім, за допомогою технічних засобів диверсантів було своєчасно виявлено, було нанесено вогневе ураження з мінометів, артилерії та стрілецької зброї.

«Зокрема, в районі Миропілля, що на Сумщині, одна з ДРГ намагалася перетнути наш державний кордон. Завдяки технічним засобам їх було своєчасно виявлено, нанесено вогневе ураження з мінометів, артилерії та стрілецької зброї», - йдеться у дописі.

 

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також