Ворожі війська обстріляли сьогодні 45 населених пунктів Донеччини: є загиблі
По Луганщині дані уточнюються
У Донецькій області внаслідок ворожих обстрілів сьогодні загинули щонайменше семеро цивільних людей, 8 поранено. Дані по Луганщині, наразі, уточнюються.
Про це на сторінці у «Facebook» повідомило Угруповання Об’єднаних сил, інформуючи про оперативну обстановку на Донецькому і Луганському напрямках.
Уздовж усієї смуги оборони окупант застосовує бойову авіацію, реактивні системи залпового вогню, ствольну артилерію великих калібрів, танки, міномети різних систем, завдає ракетно-бомбових ударів по цивільних об’єктах інфраструктури, мирних житлових кварталах.
«Окупанти обстріляли 45 населених пунктів в Донецькій та Луганській областях, зруйнували й пошкодили 116 цивільних об’єктів: 106 житлових будинків, гуртожиток будівельного ліцею, господарчі будівлі двох підприємств, сільгосптехніку, магазин. У результаті цих обстрілів лише в Донецькій області загинуло щонайменше 7 цивільних осіб, ще 8 отримали поранення. Дані по Луганщині уточнюються», — інформують в УОС.
Згідно з повідомленням, сьогодні українські захисники 11 атак ворога відбили.
За добу, що минає, військовослужбовці угруповання ОС знищили: 6 танків; 10 одиниць бойової броньованої техніки; 6 ворожих автомобілів (2 із них з боєприпасами).
Підрозділи протиповітряної оборони в небі українського Донбасу збили один ворожий літак Су-25 та один безпілотний літальний апарат типу «Орлан-10».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі