Воїн зі Львівщини загинув у день свого народження

Вічна пам’ять!

У бою з російським окупантом, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, загинув Сьорак Микола Ігорович. Про це повідомляє Меденицька селищна рада.

Микола Сьорак народився 17.09.1972 р. Навчався у Меденицькій школі, після закінчення вступив у Меденицьке ПТУ 72. З 1990 по 1993 роки проходив строкову службу в армії. У 1996 році одружився. Виховував двох дочок.

Працював оператором Опарської дільниці «Львівгазвидобування».

В 2014–2015 рр. захищав нашу державу від російського вторгнення.

Останні роки працював за кордоном і був учасником Краківсьокого Об’єднання Ветеранів АТО/ООС та великим другом ГКУ в Кракові.

З перших днів вторгнення добровільно повернувся із-за кордону і пішов захищати нашу Батьківщину.

Проходив службу у 103 окремій бригаді ТРО на посаді командира евакуаційного відділення роти забезпечення. Виконував військові обов’язки на Краматорському напрямку.

Загинув 17 вересня 2022 року у день свого 50-ти річчя.

Нагадаємо, під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув працівник «Львівобленерго».

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові узаконили книжковий ринок біля пам'ятника Федоровичу, але заборонили там торгувати російською літературою
  2. З ЛНУ звільнили професора Йосипа Лося, якого звинуватили в домаганнях
  3. Львівського письменника, який став на захист професора Лося, виключили з Українського ПЕН
  4. Звільнений після полону воїн власноруч зняв свій портрет встановлений на центральній алеї у місті Тлумач (ФОТО)
  5. Стало відомо про загибель Героя з Львівщини, який два роки вважався зниклим безвісти

Найчитаніше

  1. Звільнений після полону воїн власноруч зняв свій портрет встановлений на центральній алеї у місті Тлумач (ФОТО)
  2. Стало відомо про загибель Героя з Львівщини, який два роки вважався зниклим безвісти
  3. Увага! Держава пропонує грошову винагороду за знайдені трупи диких кабанів – Львівська ОДА
  4. В останній дорозі додому мужній воїн НГУ «Азов» з Львівщини Юрій Гриців
  5. Німеччина може депортувати частину українців додому, незважаючи на війну