Воїни ГУР знищили дві російські РЛС «Небо» та ЗРК «Бук»
Українські розвідники завдали значного удару по ППО окупантів на Півдні та в Криму
Воїни Головного управління розвідки Міністерства оборони України виявили та знищили три дороговартісні системи протиповітряної оборони російських загарбників на тимчасово окупованих територіях Запорізької, Херсонської областей та автономної республіки Крим.
Про це ГУР повідомило у Телеграмі та оприлюднило відповідне відео.
Майстри Департаменту активних дій ГУР МО України 23 та 24 жовтня 2025 року виявили і знищили самохідну вогневу установку зі складу зенітного ракетного комплексу «Бук-М3» та дві радіолокаційні системи 1Л119 «Небо-СВУ».
Знищення цих систем ППО є значним ударом по протиповітряній обороні російських окупаційних сил. ЗРК «Бук-М3» є сучасною модифікацією, призначеною для боротьби з аеродинамічними цілями, а РЛС «Небо-СВУ» відіграють ключову роль у виявленні та супроводі повітряних об'єктів.
Операція була успішно реалізована завдяки злагодженим діям розвідників, які точно визначили розташування ворожих об'єктів та завдали по них удару.
varta1.com.ua: Новини
Путін вважає, що змусить Україну капітулювати шляхом деградації українського тилу, - Портников
Журналіст пояснив, що удари по цивільній інфраструктурі та мирному населенню є свідомим кроком Кремля для досягнення перемоги.
В Україні з'являться ліміти для гравців в азартні ігри: наказ
Мінцифри розробило проєкт наказу, що обмежує максимальні витрати гравців від 15% до 50% середньомісячного доходу залежно від типу закладу.
Понад 1500 жінок служать у ГУР: Буданов розповів про їхню роль у розвідці
Начальник ГУР наголосив, що жінки-розвідниці демонструють приголомшливі результати в оперативних та бойових підрозділах.
Найкоментованіше
- Україна перетворилася на законну ціль, - парламентар Ірану
- У пунктах пропуску на кордоні з Польщею працюватиме новостворена група контролю пасажирських та вантажних перевезень
- У Рівному дівчата знімали відео під російську музику біля портретів загиблих Героїв
- Нардепам доведеться обирати між парламентом та фронтом, - Зеленський
- У Львові встановлять лавки з сонячними батареями
Коментарі