Вперше у Львові дитяча залізниця працюватиме взимку (ГРАФІК)

Квитки можна придбати онлайн на сайті "Укрзалізниці"

«Укрзалізниця» запрошує 26–28 грудня на дитячі залізниці в Києві, Львові, Рівному, Дніпрі.

Як повідомляє «Укрзалізниця», квитки можливо придбати онлайн на сайті Укрзалізниці: https://booking.uz.gov.ua/kids. Тож не потрібно стояти в черзі до каси і можна купити завчасно на зручний час у потрібному місті.

З актуальним розкладом можливо ознайомитись тут: https://dytiacha.uz.gov.ua/.

За кожен придбаний квиток нараховуються 250 обіймашок, які можна обміняти на знижки та послуги партнерів «Укрзалізниці» у програмі лояльності.

Читайте також: Одещина понад три доби без електрики

«Також, якщо ваша дитина мріє бути машиністом, диспетчером, провідником, на сайті можна знайти контакти, аби записатися на навчання. Заняття безкоштовні, для дітей від 10 до 12 років», зазначається у повідомленні. 


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  2. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
  3. Папа Римський заявив, що план візиту до України готовий, але його складно реалізувати
  4. Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
  5. Святковий ажіотаж: У ДПСУ повідомили, де найменші черги на кордоні з Польщею

Найчитаніше

  1. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  2. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
  3. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
  4. На трасі «Київ-Чоп» у припаркований «Mercedes», де було подружжя львів’ян з дитиною, в’їхав закарпатець на «Volvo»
  5. Зупинилося серце воїна з Львівщини Миколи Безика, який захищав Україну з перших днів великої війни