Вперше у Львові почали облаштування паркомісць для людей з інвалідністю за рахунок спільного використання частини пішохідної зони
Вулицю Бандери переробляють
Вперше у Львові розпочали облаштування паркомісць для людей з інвалідністю за рахунок спільного використання частини пішохідної зони, прилеглої до парковки. Про це повідомили у прес-службі ЛКП «Львівавтодор»
Таких п’ять паркувальних лотів буде на вулиці Степана Бандери.
«ЛКП “Львівавтодор”, як оператор паркування, працює над тим, аби місця для людей з інвалідністю були максимально безпечні та комфортні. Шукаємо різні варіанти та рішення для їх покращення. Одне з таких ви вже скоро зможете побачити на майданчику ЛеоПарковки на вул. Бандери», - йдеться у дописі.
Облаштування паркувальних лотів для людей з інвалідністю з використанням спільної пішохідної зони дає можливість людині з інвалідністю одразу перейти від статусу водій/пасажир до статусу пішохід.
Власне у п'ятницю, 9 лютого, на майданчику ЛеоПарковки на вул. Бандери вже розпочали підвищувати паркомісця для людей з інвалідністю до рівня хідника завдяки спеціальним пандусам, які можете побачити на фото.
Читайте також: стало відомо чим задоволені та незадоволені мешканці міста Львів
Роботи наразі тривають.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- росія, ймовірно, захопила Покровськ, - ISW
- У Львові водій наїхав на собаку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- При виконанні обовʼязків військової служби загинув воїн зі Львівщини Юрій Васильєв
- Сьогодні стелиться остання земна дорога для сімох загиблих на війні військовослужбовців з Львівщини
Коментарі