Вперше в історії: славнозвісний Сорочинський ярмарок проведуть у Львові
Оце так новина!
![](/uploads/media/f8/e0/f8e09370f629cc9968f7f49e2407e406_w640.jpg)
Сорочинський ярмарок, який раніше організовували на Полтавщині, 2023-го проведуть у Львові. Це зробили через те, що майданчик, де раніше був захід, не має укриття.
Про це 22 липня Суспільному повідомила керівниця проєкту Світлана Свищева.
Де проведуть Сорочинський ярмарок 2023-го
Як повідомила Суспільному керівниця проєкту Світлана Свищева, 2023-го Сорочинський ярмарок презентують у Львові. Захід відбудеться на вулиці Коперника, 17 у Палаці мистецтв в рамках свята «Схід і Захід разом!». Він триватиме з 24 по 27 серпня.
«В організації нам допомагала Львівська ОВА та Полтавська. Нині вже готується сценарій. Захід буде представлений до Дня незалежності України. У нас на нашій території немає укриття. Тому що, якщо його будувати, то він має вміщувати мінімум до 10 тисяч людей, так як у нас учасників кожен рік до 5 тисяч. Тому наразі є більш важливі місця, де потрібні укриття — це школи та садочки», - каже Світлана Свищева.
Цьогоріч на ярмарку буде близько 100 підприємців та майстрів, каже Світлана Свищева. Також будуть представлені народні колективи, які братимуть участь у Всеукраїнському фестивалі народної творчості «Ярмаринка».
Що відомо про Сорочинський ярмарок
Сорочинський ярмарок кожного року організовують у селі Великі Сорочинці на Миргородщині. Там майстри та підприємці з усієї України продають свої товари та їжу.
Читайте також: у Львові благодійники допомогли ліцеїстам, які збирали на дрон для бійців під Бахмутом.
Минулого року Сорочинський ярмарок на Полтавщині не влаштовували. Це вдруге за 25 років існування проєкту.
![](/uploads/media/52/98/52982273e19a09513e7d433afc9c3ab0_w960.jpg)
Депутат Держдуми рф, військовий злочинець Бородай потрапив під обстріл ЗСУ під Бахмутом (ФОТО)
Отримав ушкодження…
![](/uploads/media/5e/81/5e8139fd7032572fbd5a5dce0b13e24e_w960.jpg)
Полишив скрипку, щоб нас всіх захищати: на фронті загинув молодий київський скрипаль Давид Якушин
У перші ж дні повномасштабної війни хлопець пішов захищати Україну
![](/uploads/media/e9/6b/e96bd6e838ba60b0f4449e72f61daf8c_w320.jpg)
У львів’ян почали красти електросамокати (ФОТО)
На Личаківській затримали викрадача двоколісного