Вперше в українському футболі чоловічу команду очолила жінка
Ія Андрущак
Українська футболістка Ія Андрущак стала першою жінкою, яка офіційно очолить чоловічу футбольну команду “Ворскла” U-19. Про це повідомила пресслужба ФК “Ворскла”.
“Ексгравчиня жіночої “Ворскли” і Національної збірної України, яка має безліч титулів та відзнак українського футболу, погодилася на пропозицію клубного керівництва попрацювати з найближчим резервом “Біло-зелених””, – йдеться у повідомленні клубу.
Контракт розрахований на пів року.
Андрущак, яка завершила свою футбольну кар’єру у серпні 2021 року, вже мала досвід у тренерських штабах жіночої збірної України та “Ворскли”, але самостійного тренерського досвіду у неї не було.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі