Вперше за довгий час росія застосувала проти України ракети Х-22, - Ігнат
Вночі загалом по столиці ворог випустив 12 таких ракет
Вночі, 24 січня під час масованої атаки по Києву російські окупанти застосували нетипові для останніх місяців ракети Х-22, запущені зі стратегічних бомбардувальників Ту-22М3. Про це повідомив в етері КИЇВ24 начальник управління комунікації командування Повітряних сил Юрій Ігнат.
Він уточнив, що загалом по столиці ворог випустив 12 таких ракет після перекидання стратегічної авіації ближче до кордонів України.
Х-22 - це важкі протикорабельні ракети з бойовою масою до 950 кг, призначені для ураження авіаносних груп і здатні нести різні типи зарядів.
Загалом РФ застосувала проти України понад 400 ракет Х-22/Х-32, з яких було збито лише три, а під час відбиття атаки в ніч на 24 січня, захисники неба збили 9 таких ракет.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
- Сьогодні на Львівщині поховають десятьох земляків загиблих на війні
Коментарі