Всеукраїнська акція: у Львові нагадають про полонених захисників Маріуполя

Акції «Не мовчи! Полон вбиває!»

У Києві та щонайменше 11 інших містах України одночасно пройде акція «Не мовчи! Полон вбиває!». Про це повідомили організатори акції Асоціація родин захисників «Азовсталі».

Так в неділю, 10 грудня о 12:00, в Києві та ще щонайменше 11 містах України одночасно пройде акція «Не мовчи! Полон вбиває!». Це нагадування про українських військовополонених, зокрема захисників Маріуполя, які понад 1,5 року утримуються агресором в полоні, що для багатьох з них став пеклом на землі.

Цей захід у форматі живого коридору з картонками в руках є продовженням акції родин військовополонених, яка відбулася в Києві 3 грудня.

«Для нас, родин полонених бійців, це ще одна можливість нагадати суспільству та всьому світові про тих, кого прямо зараз ворог катує та вбиває в неволі лише тому, що вони захищали Україну. Ми прагнемо, щоб кожний памʼятав про оборонців «Азовсталі», які понад 560 днів знаходяться в катівнях ворога, та боровся за їх визволення. Про те, що війна – триває, і нам треба обʼєднатися, аби вижити самим та зберегти Україну. Адже наші воїни не заслуговують на забуття», - йдеться у дописі.

Список усіх локацій «живого коридору» з картонками акції «Не мовчи! Полон вбиває!» на 10.12.2023:

  • Київ – Набережне шосе, від Київського річкового вокзалу (метро «Поштова площа») до Паркового мосту;
  • Дніпро – від Європейського бульвару до площі Вокзальна;
  • Вінниця – вул. Соборна, біля міськради;
  • Миколаїв – Дормашина, паркан «Азовсталь»;
  • Харків – площа Конституції;
  • Кременчук – біля КСК ПрАТ «Кредмаш»;
  • Львів – площа біля Оперного театру;
  • Івано-Франківськ – Вічевий Майдан;
  • Черкаси – Соборна площа;
  • Ковель – площа Героїв Майдану;
  • Одеса – Пляж Ланжерон (біля дельфінарію «Немо»);
  • Кривий Ріг – локація буде повідомлена пізніше.

Читайте також: рідні захисників Маріуполя нагадали про військовополонених (ВІДЕО, ФОТО)

У разі тривоги у будь-якому з перелічених міст в час проведення заходу – просимо покинути місце проведення та негайно пройти в укриття

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  2. Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
  3. Під час бойового завдання загинув екіпаж вертольота
  4. Папа Римський заявив, що план візиту до України готовий, але його складно реалізувати
  5. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях

Найчитаніше

  1. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
  2. На трасі «Київ-Чоп» у припаркований «Mercedes», де було подружжя львів’ян з дитиною, в’їхав закарпатець на «Volvo»
  3. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  4. На Львівщині біля села знайшли ракету від ПЗРК «Стінгер»
  5. Увага! У Львові та області оголошено штормове попередження через густий туман