Всі люди, як люди, а я особливий: у Львові водій позашляховика на дипломатичних номерах нахабно порушив правила дорожнього руху (ВІДЕО)

1
1

Про випадок кореспондентам  видання "Варта 1" повідомив чоловік, що рухався у попутньому напрямку із водієм-порушником. Це трапилось вчора, 8 жовня, на вулиці Івана Франка у Львові.

[caption id=«attachment_83717» align=«alignleft» width=«345»] фото Варта 1[/caption]

Як доказ, очевидець події надав редакції «Варти 1» відео із відеореєстратора, на якому видно, як автомобіль із дипломатичними номерами D 314 088, порушуючи правила дорожнього руху, виїхав на регульоване перехрестя.

«Ось як їздить по наших дорогах цивілізована Європа. Цікаво, чи дозволяє собі так їздити цей горе-водій у себе на батьківщині? Чи можливо розмір штрафу стримує від нахабної їзди?», — обурюється водій-очевидець.

Згодом, на відео видно, як автомобіль, який порушив ПДР, заїхав на територію Генерального консульства Республіки Польща у Львові. 

Голова ГО «Варта 1» Ігор Зінкевич повідомив про випадок патрульну поліцію міста Львова, надавши, як доказ, відео із реєстратора. У поліції пообіцяли розібратися у ситуації.

Більше деталей згодом.

ВІДЕО «ВАРТА 1»

https://www.youtube.com/watch?v=-Ina4CXYock&feature=youtu.be

varta1.com.ua: Новини