Вслід за суддею: мама двох підозрюваних у згвалтуванні на Закарпатті пішла у відпустку
Відомо, що обвинувачувані школу не відвідували, але домашнього арешту не дотримувалися
![](/uploads/media/28/e8/28e8866cf8c11cfcfb0e2928c74cc853_w2560.jpg)
Суддя Воловецького районного суду, яка винесла вирок щодо сексуального насильства над 14-річною дівчиною, пішла на лікарняний.
Про це сьогодні, 27 березня повідомив суддя-спікер Воловецького районного суду Северин Павлюк Суспільному.
Мама двох підсудних, яка працює бухгалтером у сільраді у Верхніх Воротах, пішла 27 березня у відпустку. Про це Суспільному повідомила працівниця сільради. Імені свого жінка не назвала.
Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита у Телеграм написав: підлітки, обвинувачені за насильство над неповнолітньою, школу не відвідували. Вони перебували під домашнім арештом.
«Після вироку суду вони навчаються дистанційно і фактично ізольовані від дівчини. Відповідним службам дав доручення невідкладно законним шляхом блокувати будь-яку можливість одночасного відвідування школи постраждалою та ґвалтівниками незалежно від кінцевого рішення суду», — йдеться у повідомленні голови ОВА.
Батько дівчинки розповів Суспільному: донька після інциденту продовжувала навчання у школі. Обвинувачувані школу не відвідували, але домашнього арешту не дотримувалися.
Суддя-спікер Воловецького районного суду та батько потерпілої розповіли: у дівчинки був адвокат з безоплатної вторинної правової допомоги.
Прокуратура готує оскарження судового вироку щодо сексуального насильства над 14-річною дівчиною на Закарпатті. Про це повідомили у Офісі Генерального прокурора.
Нагадаємо,16 березня у Воловецькому районному суді трьох підлітків засудили на умовний термін за статтею про вчинення будь-яких насильницьких дій сексуального характеру щодо неповнолітньої групою осіб.
Справа набула розголосу у соцмережах та ЗМІ, зокрема ситуацію прокоментував голова Закарпатської ОВА Віктор Микита, суд оприлюднив роз’яснення, а Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що справа перебуває на його контролі.
![](/uploads/media/33/fy/33fyz967404bdf3c8687491cf7fyza51_w640.jpg)
Увага! В Україні оголошено повітряну тривогу
Всі в укриття!
![](/uploads/media/46/c3/46c3432e7b23b0e3b6c6f223be69a3be_w640.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!
![](/uploads/media/17/7a/177aaac1a00c3ac65d2c723d44db7eaa_w640.jpg)
Увага! Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!