Вслід за суддею: мама двох підозрюваних у згвалтуванні на Закарпатті пішла у відпустку

Відомо, що обвинувачувані школу не відвідували, але домашнього арешту не дотримувалися

Фото: ілюстратвине

Суддя Воловецького районного суду, яка винесла вирок щодо сексуального насильства над 14-річною дівчиною, пішла на лікарняний.

Про це сьогодні, 27 березня повідомив суддя-спікер Воловецького районного суду Северин Павлюк  Суспільному.

Мама двох підсудних, яка працює бухгалтером у сільраді у Верхніх Воротах, пішла 27 березня у відпустку. Про це Суспільному повідомила працівниця сільради. Імені свого жінка не назвала.

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита у Телеграм написав: підлітки, обвинувачені за насильство над неповнолітньою, школу не відвідували. Вони перебували під домашнім арештом.

«Після вироку суду вони навчаються дистанційно і фактично ізольовані від дівчини. Відповідним службам дав доручення невідкладно законним шляхом блокувати будь-яку можливість одночасного відвідування школи постраждалою та ґвалтівниками незалежно від кінцевого рішення суду», — йдеться у повідомленні голови ОВА.

Батько дівчинки розповів Суспільному: донька після інциденту продовжувала навчання у школі. Обвинувачувані школу не відвідували, але домашнього арешту не дотримувалися.

Суддя-спікер Воловецького районного суду та батько потерпілої розповіли: у дівчинки був адвокат з безоплатної вторинної правової допомоги.

Прокуратура готує оскарження судового вироку щодо сексуального насильства над 14-річною дівчиною на Закарпатті. Про це повідомили у Офісі Генерального прокурора.

Нагадаємо,16 березня у Воловецькому районному суді трьох підлітків засудили на умовний термін за статтею про вчинення будь-яких насильницьких дій сексуального характеру щодо неповнолітньої групою осіб.

Справа набула розголосу у соцмережах та ЗМІ, зокрема ситуацію прокоментував голова Закарпатської ОВА Віктор Микита, суд оприлюднив роз’яснення, а Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що справа перебуває на його контролі.

 

varta1.com.ua: Новини

Анастасія Сенів