Встановлено особу окупанта, який плів байки, що жителі Ірпеня зустрічали росіян як «визволителів» (ФОТО)

Знайдено навіть дім

ФОТО: російський окупант зареєстрований у Брянській області

OSINT-дослідники встановили особу російського окупанта Миколи Литвиненка, який брав участь в окупації Ізюма.

Російським пропагандистам Литвиненко плів байки, що місцеві мешканці нібито зустрічали озброєних загарбників як «визволителів». У стилі кремлівської пропаганди окупант навіть вигадав історію, як допоміг «хлопчику з Ізюма», вручивши йому подарунок на день народження.

«Зібрали у кого що було, передали імениннику, привітали, хлопчина дуже задоволений був, ну і ми пораділи, що вдалось за таких обставин зробити дитині свято», - стверджував Литвиненко.

 Як пише Telegram-канал OSINT-Бджоли, «благодійник» зареєстрований у Брянській області. Брав участь у війні з першого дня повномасштабного вторгнення на Ізюмському напрямку. OSINT-дослідники виклали телефонні контакти загарбника і навіть фото його дому. 

Читайте також: ідентифіковано мешканку Маріуполя, яка ревно дякувала путіну (ВІДЕО, ФОТО).

Ізюм було звільнено під час Харківського контрнаступу у вересні.

Під час тимчасової окупації в Ізюмі діяла тотальна система залякування та терору місцевого населення. У місті було виявлено 7 кладовищ, де поховані загиблі внаслідок російської агресії цивільні та військові.

Фахівцями ексгумовано 447 тіл загиблих: 425 цивільних осіб, серед яких 5 дітей, та 22 військовослужбовці ЗСУ. У померлих встановлено наявність тілесних ушкоджень у виді мінно-вибухових травм, осколкових, вогнепальних та колото-різаних поранень. У декількох із загиблих були зв’язані руки, переломані кістки, у низки померлих - мотузка на шиї.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк