Вибух у суді на Дніпропетровщині: помер ще один потерпілий, який був підсудним
У Нікополі Дніпропетровської області під час надання допомоги в медичному закладі помер підсудний, якого доставили з суду, де стався вибух.
Про це "Українській правді" повідомив речник Національної поліції Ярослав Тракало.
«Помер учасник судового процесу під час надання допомоги в лікарні. Це один з підсудних – 1977 року народження. Перед цим його оперували», – сказав він.
Як відомо, близько 11:30 30 листопада у суді Нікополя стався вибух – попередньо, двох гранат. До лікарень звернулися 10 осіб, 1 чоловік загинув на місці.
За попередньою інформацією, гранати підірвав чоловік, який втратив сина і прийшов на суд над підозрюваними в його вбивстві.
«Це був батько померлого під час обстрілу автомобіля в Нікополі у 2016 році… Суд переносили на наступний день у зв’язку з неявкою адвоката», – повідомила речниця Головного управління Національної поліції у Дніпропетровської області Ганна Старчевська.
Відомості в ЄРДР внесено за частиною 2 статті 115 ККУ (умисне вбивство – ред.).
Читайте також: На Дніпропетровщині у суді чоловік підірвав 2 гранати, одна людина загинула, семеро травмовано (фото)
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі