Викрали золоті прикраси: у Львові затримали двох іноземців, які пограбували помешкання 63-річної жінки
Як встановили правоохоронці, 3 квітня, двоє громадян однієї з країн Кавказу, віком 29 та 31 рік, проникли у квартиру 63-річної львів’янки, котра мешкає на вулиці Стрийській, та викрали золоті вироби на загальну суму двадцять п’ять тисяч гривень.
Про це пише відділ комунікації ГУ Нацполіції у Львівській області.
«Гастролери» затримані в порядку ст. 208 КПК України, невдовзі суд обере для них міру запобіжного заходу. Речові докази поліцейські у них вилучили. Затримані перебували на території нашої держави нелегально, наразі, встановлюємо їх причетність до скоєння інших злочинів», — зазначив заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Тарас Сабанюк.
За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) КК України. Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на термін від трьох до шести років. Досудове розслідування триває.
Нагадаємо, 25 березня, поліцейські Львівщини затримали громадян однієї з країн Кавказу, причетних до квартирних крадіжок.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі