Викрито нелегальну схему переміщення морепродуктів в Україну. Вилучено понад 500 тонн товару (фото, відео)

news_20201202_105049_1606899049
news_20201202_105049_1606899049

Схему переміщення через кордон морепродуктів з порушенням законодавства викрито правоохоронцями у Харкові та Дніпрі. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

У ході проведення системних заходів протидії незаконному переміщенню товарно-матеріальних цінностей через державний кордон України оперативні співробітники Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України виявили схему переміщення через кордон морепродуктів з порушенням законодавства.

«Ділки» ввозили в Україну з країн Східної Азії морепродукти з заниженням або ухиленням від сплати митних платежів. У подальшому, значними партіями продукти розповсюджувались на внутрішньому ринку країни з порушенням податкового законодавства України.Фото: Держприкордонслужба

Реалізуючи оперативні дані, в рамках кримінального провадження, впродовж 27–30 листопада цього року, у містах Харків та Дніпро офіцерами управління оперативно-розшукової діяльності Східного регіонального управління ДПСУ, спільно з оперативним та слідчим складом ГУ ДФС України в Харківській області, під процесуальним керівництвом Офісу Генеральної прокуратури України та з залученням військовослужбовців мобільного прикордонного загону ДОЗОР, у помешканнях фігурантів справи, офісах та складських приміщеннях проведено санкціоновані обшуки.

За їх результатами, правоохоронці виявили та вилучили товарно-господарську документацію та значні партії товарно-матеріальних цінностей іноземного виробництва загальною масою понад 500 тонн. Попередня вартість вилученого складає близько 62 мільйонів гривень.

Наразі, тривають подальші слідчо-розшукові заходи.

https://www.youtube.com/watch?v=QuSY0RO8MU4&feature=emb_logo