Випили й пішли рибалити: у водоймі потонув 51-річний рибалка
У ставку, що в селі Настасів, Тернопільського району, втопився рибалка. 51-річний мешканець села Конопківка, Теребовлянського району, приїхав з товаришем на водойму, аби порибалити.
Чоловіки, кажуть очевидці, вживали алкоголь. У якийсь момент товариш задрімав на березі, а 51-річний чоловік вирішив скупатися, зазначають у відділі комунікації ГУ Нацполіції у Тернопільській області.
З води рибалку витягнули вже мертвим.
Поліцейські застерігають краян бути вкрай обережними, відпочиваючи біля водойм: не заходьте у воду, якщо це місце непристосоване для купання, у стані алкогольного сп’яніння купатися категорично заборонено, не пускайте до ставка чи річки дітей без нагляду.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Тернополі великогабаритні двері у виробничому цеху смертельно травмували працівника (ФОТО)
Потерпілий разом з колегами по фрезерувальному цеху намагався перемістити великогабаритні двері
Сьогодні на Львівщині під час пожежі в будинку виявили тіло жінки
Причини та обставини виникнення пожежі в житловому будинку встановлюються
На Львівщині у річці виявили тіло жінки
В селі Тур’є Самбірського району, в річці виявлено тіло жінки
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Коментарі