Виставка творів коломийських художників «Відлуння часу» відкрилася в Історико-краєзнавчому музеї у Винниках
Понад 50 робіт відомого творчого подружжя Христини та Валерія Дувіраків
У Винниках розпочала роботу виставка «Відлуння часу», де представлено понад 50 робіт відомого творчого подружжя Христини та Валерія Дувіраків.
Про це повідомляє Львівська обласна рада.
Ця подія відбувається у приміщенні Історико-краєзнавчого музею, який знаходиться під опікою Львівської обласної ради.
Картини репрезентують красу і традиції Гуцульщини. Серед представлених творів Валерія можна помітити як акварельні, так і олійні полотна, на яких чітко передано дух гірських теренів. Христина ж додала до виставки свої витинанки, що вирізняються особливою легкістю та елегантністю.
Читайте також: Громада на Львівщині зустріне ще одного Героя "на щиті": загинув Іван Копач
Виставка стала можливою завдяки співпраці з Національним музеєм народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосипа Кобринського. Відвідати експозицію можна за адресою: місто Винники, вул. Івасюка 5.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
Коментарі